Ansatte

A
Ingerid Aamodt Gruppeleder ingerid.aamodt@r-bup.no 996 40 340
Tine Gammelgaard Aaserud Fagsjef tine.aaserud@r-bup.no 936 12 203
Eline Alten Gruppeleder eline.alten@r-bup.no 948 48 173
Kristine Amlund Hagen Spesialrådgiver kristine.amlund.hagen@r-bup.no 934 10 243
Anne Andersen Seksjonsleder anne.andersen@r-bup.no 993 79 908
Teija Anke Gruppeleder teija.anke@r-bup.no 930 85 293
Anne Liv Askeland Forskningskoordinator ala@r-bup.no 994 19 223
Dan Augustsson Vaktmester dan.augustsson@r-bup.no 468 11 131
Brynhildur Axelsdottir Seniorkonsulent/Biblioteksleder brynhildur.axelsdottir@r-bup.no 988 23 790
B
Christine Bærheim Konsulent NFP christine.baerheim@r-bup.no 476 67 743
Christin Bauer Rådgiver christin.bauer@r-bup.no 907 92 974
Turid Suzanne Berg-Nielsen Forsker 1 turid.berg-nielsen@r-bup.no 922 66 144
Hans Bugge Bergsund Doktorgradsstipendiat hbb@r-bup.no 900 97 195
Sølvi Biedilæ Seniorkonsulent/spesialbibliotekar sb@r-bup.no 907 75 311
Elisabeth Bjarkø Studieleder elisabeth.bjarko@r-bup.no 410 46 833
Arild Bjørndal Direktør for stiftelsen arild.bjorndal@r-bup.no 922 92 963
Anne Bøe Seniorrådgiver anne.boe@r-bup.no 971 01 056
Ingrid Borren Forsker ingrid.borren@r-bup.no 980 34 800
Ida Brandtzæg Gruppeleder ida.brandtzaeg@r-bup.no 974 72 695
Heidi Brautaset Studieleder heidi.brautaset@r-bup.no 416 94 048
Gro Vatne Brean Spesialrådgiver gro.vatne.brean@r-bup.no 480 93 174
Marianne Brekke Konsulent/resepsjonist marianne.brekke@r-bup.no 22586000
Emma Johanne Broberg Rådgiver NFP emma.broberg@r-bup.no 936 76 202
C
Helen Johnsen Christie Spesialrådgiver helen.christie@r-bup.no 958 25 303
Synne Christie Gruppeleder synne.christie@r-bup.no 412 23 012
D
Kitty Dahl Forsker/prosjektleder kitty.dahl@r-bup.no 951 47 252
Astrid Dahlgren Seksjonsleder astrid@r-bup.no 412 94 057
Marte Dalane-Hval Forskningskoordinator NFP mdh@r-bup.no 410 45 660
Ove Dale Seniorrådgiver/IT-driftsjef ove.dale@r-bup.no 920 84 505
Filip Drozd Forsker filip.drozd@r-bup.no 975 16 188
E
Malin Eberhard-Gran Professor i medisin og spesialist i samfunnsmedisin malin@r-bup.no 917 71 968
Ingeborg Egebjerg Studieleder ingeborg.egebjerg@r-bup.no 916 12 307
Lise Mette Eidet Forskningskoordinator lise.eidet@r-bup.no 402 26 968
Mari Elvsåshagen Seniorkonsulent/Bibliotekar mari.elvsashagen@r-bup.no 480 28 739
Thomas Engell Doktorgradsstipendiat thomas.engell@r-bup.no 926 29 556
Synne Engh-Hellesvik Prosjektdirektør i stiftelsen synne@r-bup.no 924 93 901
Tove Eriksen Lønn- og regnskapskonsulent tove.eriksen@r-bup.no 996 98 500
Kristin Espenes Stipendiat kristin.espenes@r-bup.no 472 75 445
F
Anita Farem Personalrådgiver anita.farem@r-bup.no 468 51 688
Barbro Fedøy Studieleder barbro.fedoy@r-bup.no 450 44 332
Tone Sande Fisketjøn Seniorkonsulent NFP tone.fisketjon@r-bup.no 48258634
Malin Trædal Flem Prosjektkoordinator malin.tredal.flem@r-bup.no 947 93 855
Kristin Fløtre Spesialrådgiver kristin.flotre@r-bup.no 951 67 247
Ingvild Barbara Follestad Seniorkonsulent ibf@r-bup.no 479 96 206
Heidi Frantzen Spesialrådgiver heidi.frantzen@r-bup.no 466 83 889
G
Sara Linn Gerhardt Studieleder sara.gerhardt@r-bup.no 415 09 949
Henrik Rødsten Gilde Spesialrådgiver henrik.gilde@r-bup.no 401 88 072
Merete Grasmo Studieleder merete.grasmo@r-bup.no 924 25 545
H
Gina Hægland Studieleder/gruppeleder for familieterapi gina.hegland@r-bup.no 920 40 512
Silje Marie Haga Forsker smh@r-bup.no 930 86 870
Reidunn Hallan Prosjektkoordinator reidunn.hallan@r-bup.no 917 59 839
Morten Hammer Studieleder morten.hammer@r-bup.no 928 23 721
Karianne Thune Hammerstrøm Fagstrategisk rådgiver kth@r-bup.no 919 90 305
Heidi Duesund Hansen Seniorkonsulent NFP heidi.hansen@r-bup.no 482 77 683
Sidsel Haug Studieleder sidsel.haug@r-bup.no 930 27 609
Siri Saugestad Helland Forsker siri.helland@r-bup.no 408 70 454
Elisabeth Hellzén Spesialrådgiver elisabeth.hellzen@r-bup.no 980 37 337
Alexander Bakken Hemmingby Lærling IT alexander.hemmingby@r-bup.no 906 57 859
Long Hoang IT-lærling long.hoang@r-bup.no 412 36 775
Inger Elisabeth Hodne Seksjonsleder inger.hodne@r-bup.no 918 26 384
Solveig Holen Forsker og seksjonsleder solveig.holen@r-bup.no 930 17 776
Andreas Høstmælingen Fagpolitisk direktør andreash@r-bup.no 936 48 119
Gry Sannem Hustad Gruppeleder gry.hustad@r-bup.no 920 95 719
Melanie Ekholdt Huynh (i permisjon) Studieleder
J
Heidi Jacobsen Forsker heidi.jacobsen@r-bup.no 952 33 003
Annette Jeneson Rådgiver annette.jeneson@r-bup.no 941 82 030
Silje Margrethe Jensen Seniorkonsulent NFP silje.jensen@r-bup.no 906 32 885
Siri Jensen Rådgiver siri.jensen@r-bup.no 970 03 035
K
Kaja Kierulf Senterleder kaja.kierulf@r-bup.no 930 29 158
Benedicte Kirkøen post. doktor stipendiat benedicte.kirkoen@r-bup.no 454 74 009
Siri Kjelstad Økonomidirektør siri.kjelstad@r-bup.no 906 38 436
John Kjøbli Seksjonsleder john.kjobli@r-bup.no 936 60 252
Kristian Køhn Spesialrådgiver kristian.kohn@r-bup.no 916 27 355
Tina Koss Rådgiver tina.koss@r-bup.no 452 32 985
Elin Kreyberg Seksjonsleder elin.kreyberg@r-bup.no 907 63 585
Line Solheim Kvamme Stipendiat line.kvamme@r-bup.no 928 34 378
L
Tone Cecilie Lagset Seniorkonsulent NFP tone.lagset@r-bup.no 482 60 411
Knut-Petter Leinan IT-utvikler kpl@r-bup.no 977 58 499
Siv Linnerud Forskningskoordinator siv.linnerud@r-bup.no 936 51 401
Aimee Aoun Lisøy Forskningskoordinator aimee.lisoy@r-bup.no 415 52 638
Carina Lisøy Forskningskoordinator carina.lisoy@r-bup.no 975 15 915
Trine Løndal Kommunikasjonsansvarlig trine.londal@r-bup.no 997 38 477
Ane Lønsetteig Rådgiver forskningsstøtte ane.lonsetteig@r-bup.no 481 03 115
Stine Løvereide Spesialrådgiver stine.lovereide@r-bup.no 452 63 838
Kristine Horseng Ludvigsen Rådgiver/Prosjektleder khl@r-bup.no 976 70 462
Caroline Lund Prosjektkoordinator caroline.lund@r-bup.no 919 11 662
Kristin Lund Seniorrådgiver NFP kristin.lund@r-bup.no 413 36 323
M
Kristin Martinsen Forsker kristin.martinsen@r-bup.no 995 86 031
Leoul Mekonen Studieleder leoul.mekonen@r-bup.no 975 85 703
Anneli Mellblom Forsker anneli.mellblom@r-bup.no 917 85 722
Kristin Frisch Moe Studieleder psykologer kristin.moe@r-bup.no 928 09 658
Grete Lillian Moen Spesialrådgiver grete.moen@r-bup.no 971 76 064
Ida Sund Morken Rådgiver ida.morken@r-bup.no
N
Petter Næsje Gruppeleder petter.naesje@r-bup.no 926 88 196
Hege Strøm Natvig Gruppeleder hege.natvig@r-bup.no 404 86 514
Simon-Peter Neumer Prosjektleder og forsker simon-peter.neumer@r-bup.no 958 20 508
O
Kåre S. Olafsen Forsker kso@r-bup.no 959 74 185
Ellen Solstad Olavesen Spesialrådgiver eso@r-bup.no 922 50 763
Grete Olsen-Hagen Rådgiver NFP grete.olsen-hagen@r-bup.no 482 58 755
P
Sanja Panjkovic Gruppelærer sanja.panjkovic@r-bup.no 90172324
Ingrid Karine Prøis spesialrådgiver ingrid.prois@r-bup.no 984 05 413
R
Trine Ragde Seniorkonsulent NFP trine.ragde@r-bup.no 482 92 268
Silje Risholt Seniorkonsulent NFP silje.risholt@r-bup.no 926 58 797
Kristian Rognstad Doktorgradsstipendiat kristian.rognstad@r-bup.no 415 78 950
Gun-Mette B. Røsand spesialrådgiver gmr@r-bup.no 917 69 955
Unni Rosenkilde seniorkonsulent unni.rosenkilde@r-bup.no 913 69 157
S
Nina Østby Sæther Spesialrådgiver nina.saether@r-bup.no 450 65 415
Eivind Sætre Digital rådgiver eivind.saetre@r-bup.no 480 62 833
Åse Sagatun Forsker aase.sagatun@r-bup.no 916 16 646
Runa Saltnes Forskningsassistent runa.saltnes@r-bup.no 922 59 634
Nina Sanner spesialrådgiver nina.sanner@r-bup.no 954 42 809
Oda Skagseth Prosjektkoordinator/prosjektleder oda.skagseth@r-bup.no 900 48 983
Sølvi Skjørestad Johnsen Seniorkonsulent NFP solvi.johnsen@r-bup.no 482 96 794
Kari Slinning Seksjonsleder for sped- og småbarn kari.slinning@r-bup.no 986 47 410
Elisabet Solheim Buøen Forsker elisabet.solheim@r-bup.no 411 06 875
Katrine Sørlie Gruppeleder katrine.sorlie@r-bup.no 974 27 242
Renate Stendal Prosjektkoordinator renate.stendal@r-bup.no 918 99 971
Hege Therese Størksen Post doktor stipendiat hege.storksen@r-bup.no 959 72 822
Thea Sundrehagen Forskningskoordinator thea.sundrehagen@r-bup.no 932 24 561
Hege Sundstrøm Prosjektkoordinator hege.sundstrom@r-bup.no 951 12 629
Ruby Catrin Svaler Controller ruby@r-bup.no 936 36 028
Ida Svantorp Spesialrådgiver ida.svantorp@r-bup.no 952 44 915
T
Mona Sørensen Tenold spesialrådgiver mona.tenold@r-bup.no 924 41 202
Ragnhild Thoner spesialrådgiver ragnhild.thoner@r-bup.no 481 54 776
Shjamilla Thoresen Seniorkonsulent NFP shjamilla.thoresen@r-bup.no 954 42 707
Thomas Kristian Tollefsen Doktorgradsstipendiat thomas.tollefsen@r-bup.no 922 53 279
Kirsten Torbjørnsen Gruppeleder kirstto@online.no 995 74 685
Vigdis Torsteinsson Gruppeleder vigdis.torsteinsson@r-bup.no 413 13 585
Unni Tranaas Vannebo Studieleder unni.tranaas.vannebo@r-bup.no 468 45 148
Rune Tvedte Studieleder rune.tvedte@r-bup.no 470 19 513
V
Lisbeth Valla Forsker lisbeth.valla@r-bup.no 962 36 870
Ole Martin Vangen Rådgiver ole-martin.vangen@r-bup.no 485 12 395
Linda Vaskinn Doktorgradsstipendiat linda.vaskinn@r-bup.no 484 00 259
Janne Vie-Vikki Konsulent NFP jannev@r-bup.no 917 74 647
W
Pamela Marie Waaler Forskningskoordinator pamela.waaler@r-bup.no 400 41 785
Inger-Line Wahl Prosjektkoordinator inger.wahl@r-bup.no 922 33 063
Tore Wentzel-Larsen Forsker i Statistikk tore.wentzel-larsen@r-bup.no 976 38 582
Monica Werner Prosjektkoordinator monica.werner@r-bup.no 450 37 010
Ann-Synnøve Willoch Regnskapssjef ann.synnove.willoch@r-bup.no 926 95 843
Ja Nei

Så bra! Din tilbakemelding er registrert.

Send