Ansatte

A
Eline Alten Gruppeleder eline.alten@r-bup.no 948 48 173
Anne Andersen Seksjonsleder for metodeutdanning anne.andersen@r-bup.no 993 79 908
Anne Andersen Seksjonsleder anne.andersen@r-bup.no 993 79 908
Teija Anke Gruppeleder teija.anke@r-bup.no 93 08 52 93
Anne Liv Askeland Seniorrådgiver, forskningskoordinering anne.liv.askeland@r-bup.no 994 19 223
Dan Augustsson Vaktmester dan.augustsson@r-bup.no 468 11 131
Astrid Austvoll-Dahlgren Seniorrådgiver astridad@r-bup.no 412 94 057
Brynhildur Axelsdottir Seniorkonsulent/Biblioteksleder brynhildur.axelsdottir@r-bup.no 988 23 790
B
Agathe Backer-Grøndahl Forsker agathe@r-bup.no 952 11 409
Christin Bauer Seksjonsleder christin.bauer@r-bup.no 907 92 974
Turid Suzanne Berg-Nielsen Forsker 1 turid.berg-nielsen@r-bup.no 922 66 144
Hans Bugge Bergsund Seniorkonsulent/forskningskoordinator hbb@r-bup.no 900 97 195
Sølvi Biedilæ Seniorkonsulent/Spesialbibliotekar sb@r-bup.no 482 56 849
Elisabeth Bjarkø Studieleder elisabeth.bjarko@r-bup.no 410 46 833
Arild Bjørndal Direktør arild.bjorndal@r-bup.no 922 92 963
Heidi Brautaset Studieleder heidi.brautaset@r-bup.no 416 94 048
Gro Vatne Brean Spesialrådgiver gro.vatne.brean@r-bup.no 480 93 174
Marianne Brekke Konsulent/resepsjonist marianne.brekke@r-bup.no 22 58 60 00
Emma Johanne Broberg Rådgiver NFP emma.broberg@r-bup.no 936 76 202
C
Helen Johnsen Christie Spesialrådgiver helen.christie@r-bup.no 958 25 303
Synne Christie Gruppeleder synne.christie@r-bup.no 412 23 012
D
Kitty Dahl Forsker/prosjektleder kitty.dahl@r-bup.no 951 47 252
Ove Dale Seniorrådgiver/IT-driftsjef ove.dale@r-bup.no 920 84 505
Anne Kari Dersyd Seniorkonsulent akd@r-bup.no 976 79 636
Filip Drozd Forsker filip.drozd@r-bup.no 975 16 188
E
Hilde Edvardsen Konsulent NFP hilde.edvardsen@r-bup.no 912 41 985
Ingeborg Egebjerg Studieleder ingeborg.egebjerg@r-bup.no 916 12 307
Eyvind Elgesem Assisterende direktør eyvind.elgesem@r-bup.no 917 38 653
Mari Elvsåshagen Seniorkonsulent/Bibliotekar mari.elvsashagen@r-bup.no 482 56 849
Thomas Engell Doktorgradsstipendiat thomas.engell@r-bup.no 926 29 556
Synne Engh-Hellesvik Avdelingsdirektør spesialisthelsetjenester og statlig barnevern synne@r-bup.no 924 93 901
Tove Eriksen Lønn- og regnskapskonsulent tove.eriksen@r-bup.no 996 98 500
Solveig Espeland Ertresvaag Kommunikasjonsansvarlig solveig@r-bup.no 993 60 552
Brit Espevik Konsulent NFP brit.espevik@r-bup.no 907 91 456
F
Anita Farem Personalrådgiver anita.farem@r-bup.no 468 51 688
Anne Faugli Gruppeleder anne.faugli@r-bup.no 922 52 314
Barbro Fedøy Studieleder barbro.fedoy@r-bup.no 450 44 332
Malin Trædal Flem Kurskoordinator (permisjon) malin.tredal.flem@r-bup.no 947 93 855
Kristin Fløtre Spesialrådgiver kristin.flotre@r-bup.no 951 67 247
Ingvild Barbara Follestad Seniorkonsulent ibf@r-bup.no 479 96 206
Heidi Frantzen Spesialrådgiver heidi.frantzen@r-bup.no 466 83 889
Astrid Furre Forsker astrid.furre@r-bup.no 414 41 960
G
Sara Linn Gerhardt Studieleder (permisjon) sara.gerhardt@r-bup.no 415 09 949
Hanne Wilhelmsen Giske Kommunikasjonsansvarlig hanne.giske@r-bup.no 913 69 191
Merete Grasmo Studieleder merete.grasmo@r-bup.no 924 25 545
H
Silje Marie Haga Forsker smh@r-bup.no 930 86 870
Kristine Amlund Hagen Spesialrådgiver kristine.amlund.hagen@r-bup.no 934 10 243
Reidunn Hallan Prosjekt- og kurskoordinator reidunn.hallan@r-bup.no 917 59 839
Morten Hammer Studieleder morten.hammer@r-bup.no 928 23 721
Karianne Thune Hammerstrøm Seniorrådgiver kth@r-bup.no 919 90 305
Heidi Duesund Hansen Seniorkonsulent NFP heidi.hansen@r-bup.no 970 70 415
Marit Bergum Hansen Avdelingsleder marit.bergum.hansen@r-bup.no 975 61 432
Stine Harstad Stipendiat stine.harstad@r-bup.no 473 33 661
Sidsel Haug Studieleder sidsel.haug@r-bup.no 930 27 609
Elisabeth Hellzén Studieleder elisabeth.hellzen@r-bup.no 980 37 337
Alexander Bakken Hemmingby Lærling IT alexander.hemmingby@r-bup.no 906 57 859
Inger Elisabeth Hodne Seksjonsleder inger.hodne@r-bup.no 918 26 384
Solveig Holen Forsker/Seksjonsleder solveig.holen@r-bup.no 930 17 776
Hanne Holme Seksjonsleder hho@r-bup.no 906 26 690
Gry Sannem Hustad Gruppeleder gry.hustad@r-bup.no 920 95 719
Melanie Ekholdt Huynh Studieleder melanie@r-bup.no 943 64 504
Gina Hægland Studieleder/gruppeleder for familieterapi gina.hegland@r-bup.no 920 40 512
Bente Kristin Høgmo Rådgiver NFP bente.hogmo@r-bup.no 909 24 449
I
Tord Ivarsson Forsker I tord.ivarsson@r-bup.no 978 73 895
J
Heidi Jacobsen Forsker heidi.jacobsen@r-bup.no 952 33 003
Annette Jeneson Seksjonsleder (permisjon til 1.11.2017) annette.jeneson@r-bup.no 941 82 030
Silje Margrethe Jensen Seniorkonsulent NFP silje.jensen@r-bup.no 906 32 885
Mari Nordstrøm Jensen Konstituert seksjonsleder mnj@r-bup.no 980 88 565
K
Elin Olsen Kallevik Seksjonsleder eok@r-bup.no 452 18 151
Kaja Kierulf Avdelingsdirektør kommunale barn- og ungetjenester kaja.kierulf@r-bup.no 930 29 158
Siri Kjelstad Økonomidirektør siri.kjelstad@r-bup.no 906 38 436
John Kjøbli Seksjonsleder john.kjobli@r-bup.no 936 60 252
Anne-Lise Knatten Studieleder alk@r-bup.no 482 74 854
Hege Kornør Seksjonsleder/Forsker hege.kornor@r-bup.no 412 25 577
Elin Kreyberg Seksjonsleder elin.kreyberg@r-bup.no 907 63 585
Øyvind Kvello Forsker oyvind.kvello@r-bup.no 930 35 464
L
Astri Lindberg Psykologspesialist astri.lindberg@r-bup.no 928 39 246
Carina Lisøy Forskningskoordinator carina.lisoy@r-bup.no 975 15 915
Kristine Horseng Ludvigsen Rådgiver/Prosjektleder khl@r-bup.no 976 70 462
Caroline Lund Kurskoordinator caroline.lund@r-bup.no 919 11 662
Kristin Lund Seniorrådgiver NFP kristin.lund@r-bup.no 413 36 323
Christian Lunde-Hanssen Gruppeleder clha98@hotmail.com 930 23 456
M
Kristin Martinsen Studieleder kristin.martinsen@r-bup.no 995 86 031
Leoul Mekonen Studieleder leoul.mekonen@r-bup.no 975 85 703
Anne Mellbye Designer anne.mellbye@r-bup.no 982 56 048
Hilde Melsom Studieleder hilde.melsom@r-bup.no 908 25 684
Kristin Frisch Moe Gruppeleder kristin.moe@r-bup.no 928 09 658
N
Hege Strøm Natvig Gruppeleder hege.natvig@r-bup.no 404 86 514
Simon-Peter Neumer Forsker simon-peter.neumer@r-bup.no 958 20 508
Gunnar Nodland Gruppeleder gumanod@online.no 934 89 421
Alexander Nygård Prosjektkoordinator alexander.nygard@r-bup.no 908 08 056
Petter Næsje Gruppeleder petter.naesje@r-bup.no 926 88 196
O
Sveinung Odland Gruppeleder svodland@online.no 986 53 571
Kåre S. Olafsen Forsker kso@r-bup.no 959 74 185
Ellen Solstad Olavesen Studieleder eso@r-bup.no 922 50 763
Grete Olsen-Hagen seniorkonsulent NFP grete.olsen-hagen@r-bup.no 482 58 455
P
Muirne Paap Spesialrådgiver/redaktør muirne.paap@r-bup.no 463 75 612
R
Trine Ragde Seniorkonsulent NFP trine.ragde@r-bup.no 920 11 228
Francisco Ramos IT-driftsansvarlig francisco.ramos@r-bup.no 901 37 457
Kristian Rognstad Forskningskoordinator kristian.rognstad@r-bup.no 415 78 950
Unni Rosenkilde Konsulent unni.rosenkilde@r-bup.no 913 69 157
S
Åse Sagatun Forsker aase.sagatun@r-bup.no 916 16 646
Oda Skagseth Implementerings- og forskningskoordinator oda.skagseth@r-bup.no 900 48 983
Sølvi Skjørestad Johnsen Seniorkonsulent NFP solvi.johnsen@r-bup.no 928 97 496
Kari Slinning Seksjonsleder kari.slinning@r-bup.no 986 47 410
Elisabet Solheim Forsker (permisjon) elisabet.solheim@r-bup.no 411 06 875
Renate Stendal Kurskoordinator renate.stendal@r-bup.no 918 99 971
Ruby Catrin Svaler Controller ruby@r-bup.no 936 36 028
Katrine Sørlie Gruppeleder katrine.sorlie@r-bup.no 974 27 242
T
Shjamilla Thoresen Seniorkonsulent NFP shjamilla.thoresen@r-bup.no 954 42 707
Thomas Kristian Tollefsen Doktorgradsstipendiat thomas.tollefsen@r-bup.no 922 53 279
Kirsten Torbjørnsen Gruppeleder irstto@online.no 995 74 685
Vigdis Torsteinsson Gruppeleder vigdis.torsteinsson@r-bup.no 413 13 585
Unni Tranaas Vannebo Studieleder unni.tranaas.vannebo@r-bup.no 468 45 148
Rune Tvedte Studieleder rune.tvedte@r-bup.no 470 19 513
U
Bente Ulleberg Seniorkonsulent NFP bente.ulleberg@r-bup.no 934 40 009
V
Lisbeth Valla Forsker lisbeth.valla@r-bup.no 962 36 870
Ole Martin Vangen Rådgiver ole-martin.vangen@r-bup.no 485 12 395
Linda Vaskinn Doktorgradsstipendiat (Permisjon) linda.vaskinn@r-bup.no 484 00 259
W
Inger-Line Wahl Kurskoordinator inger.wahl@r-bup.no 922 33 063
Tore Wentzel-Larsen Forsker i Statistikk tore.wentzel-larsen@r-bup.no 976 38 582
Monica Werner Kurskoordinator monica.werner@r-bup.no 450 37 010
Ann-Synnøve Willoch Regnskapssjef ann.synnove.willoch@r-bup.no 926 95 843
Pamela Marie Waaler Forskningskoordinator pamela.waaler@r-bup.no 400 41 785
A
Ingerid Aamodt Gruppeleder ingerid.aamodt@r-bup.no 996 40 340
Tine Gammelgaard Aaserud Fagsjef tine.aaserud@r-bup.no 936 12 203
Ja Nei

Så bra! Din tilbakemelding er registrert.

Send