Ansatte

A
Anne Andersen Seksjonsleder anne.andersen@r-bup.no 993 79 908
Anne Liv Askeland Seniorrådgiver, forskningskoordinering anne.liv.askeland@r-bup.no 994 19 223
Dan Augustsson Vaktmester dan.augustsson@r-bup.no 468 11 131
Brynhildur Axelsdottir Biblioteksleder brynhildur.axelsdottir@r-bup.no 988 23 790
B
Agathe Backer-Grøndahl Forsker agathe@r-bup.no 952 11 409
Christin Bauer Spesialrådgiver christin.bauer@r-bup.no 907 92 974
Turid Suzanne Berg-Nielsen Professor i psykologi turid.berg-nielsen@r-bup.no 922 66 144
Hans Bugge Bergsund Prosjektmedarbeider hbb@r-bup.no 900 97 195
Sølvi Biedilæ Spesialbibliotekar sb@r-bup.no 482 56 849
Elisabeth Bjarkø Studieleder elisabeth.bjarko@r-bup.no 410 46 833
Arild Bjørndal Direktør arild.bjorndal@r-bup.no 922 92 963
Heidi Brautaset Studieleder heidi.brautaset@r-bup.no 416 94 048
Marianne Brekke Resepsjon/kontor marianne.brekke@r-bup.no 22 58 60 00
C
Helen Johnsen Christie Spesialrådgiver helen.christie@r-bup.no 958 25 303
D
Kitty Dahl Forsker/prosjektleder kitty.dahl@r-bup.no 951 47 252
Ove Dale IT-driftsjef ove.dale@r-bup.no 920 84 505
Anne Kari Dersyd Seniorkonsulent akd@r-bup.no 976 79 636
Filip Drozd Forsker filip.drozd@r-bup.no 975 16 188
E
Ingeborg Egebjerg Studieleder ingeborg.egebjerg@r-bup.no 916 12 307
Eyvind Elgesem Assisterende direktør eyvind.elgesem@r-bup.no 917 38 653
Mari Elvsåshagen Bibliotekar mari.elvsashagen@r-bup.no 482 56 849
Thomas Engell Doktorgradsstipendiat thomas.engell@r-bup.no 926 29 556
Synne Engh-Hellesvik Avdelingsdirektør spesialisthelsetjenester og statlig barnevern synne@r-bup.no 924 93 901
Tove Eriksen Lønn og regnskapskonsulent tove.eriksen@r-bup.no 996 98 500
Solveig Espeland Ertresvaag Kommunikasjonsansvarlig solveig@r-bup.no 993 60 552
F
Anita Farem Personalrådgiver anita.farem@r-bup.no 468 51 688
Barbro Fedøy Studiekonsulent barbro.fedoy@r-bup.no 450 44 332
Malin Trædal Flem Kurskoordinator malin.tredal.flem@r-bup.no 947 93 855
Ingvild Barbara Follestad Seniorkonsulent ibf@r-bup.no 479 96 206
Astrid Furre Forsker astrid.furre@r-bup.no 414 41 960
G
Sara Linn Gerhardt Studieleder (permisjon) sara.gerhardt@r-bup.no 415 09 949
Hanne Wilhelmsen Giske Kommunikasjonskonsulent hanne.giske@r-bup.no 913 69 191
Merete Grasmo Studieleder merete.grasmo@r-bup.no 924 25 545
H
Silje Marie Haga Post doc. stipendiat smh@r-bup.no 930 86 870
Kristine Amlund Hagen Spesialrådgiver kristine.amlund.hagen@r-bup.no 934 10 243
Reidunn Hallan Prosjekt- og kurskoordinator reidunn.hallan@r-bup.no 917 59 839
Morten Hammer Studieleder morten.hammer@r-bup.no 928 23 721
Karianne Thune Hammerstrøm Seniorrådgiver kth@r-bup.no 919 90 305
Marit Bergum Hansen Avdelingsleder marit.bergum.hansen@r-bup.no 975 61 432
Sidsel Haug Studieleder sidsel.haug@r-bup.no 930 27 609
Elisabeth Hellzén Studieleder elisabeth.hellzen@r-bup.no 980 37 337
Inger Elisabeth Hodne Seksjonsleder inger.hodne@r-bup.no 918 26 384
Solveig Holen Forsker/Seksjonsleder solveig.holen@r-bup.no 930 17 776
Hanne Holme Seksjonsleder hho@r-bup.no 906 26 690
Melanie Ekholdt Huynh Studieleder melanie@r-bup.no 943 64 504
Gina Hægland Studieleder/gruppeleder for familieterapi gina.hegland@r-bup.no 920 40 512
I
Tord Ivarsson Forsker I tord.ivarsson@r-bup.no 978 73 895
J
Heidi Jacobsen Forsker heidi.jacobsen@r-bup.no 952 33 003
Annette Jeneson Seksjonsleder (permisjon til 1.9.2017) annette.jeneson@r-bup.no 941 82 030
Mari Nordstrøm Jensen Konstituert seksjonsleder mnj@r-bup.no 980 88 565
K
Elin Olsen Kallevik Seksjonsleder eok@r-bup.no 452 18 151
Kaja Kierulf Avdelingsdirektør kommunale barn- og ungetjenester kaja.kierulf@r-bup.no 930 29 158
Siri Kjelstad Økonomisjef siri.kjelstad@r-bup.no 906 38 436
John Kjøbli Seksjonsleder john.kjobli@r-bup.no 936 60 252
Anne-Lise Knatten Studieleder alk@r-bup.no 48274854
Hege Kornør Seksjonsleder/Forsker I hege.kornor@r-bup.no 412 25 577
Elin Kreyberg Seksjonsleder elin.kreyberg@r-bup.no 907 63 585
L
Astri Lindberg Psykologspesialist astri.lindberg@r-bup.no 928 39 246
Carina Lisøy Forskningskoordinator carina.lisoy@r-bup.no 975 15 915
Kristine Horseng Ludvigsen Prosjektleder khl@r-bup.no 976 70 462
Caroline Lund Kurskoordinator caroline.lund@r-bup.no 919 11 662
Kristin Lund Seniorrådgiver NFP kristin.lund@r-bup.no 413 36 323
M
Kristin Martinsen Studieleder kristin.martinsen@r-bup.no 995 86 031
Leoul Mekonen Studieleder leoul.mekonen@r-bup.no 975 85 703
Anne Mellbye Designer anne.mellbye@r-bup.no 982 56 048
Hilde Melsom Studieleder hilde.melsom@r-bup.no 908 25 684
Vibeke Moe Forsker vibeke.moe@r-bup.no 928 50 019
N
Simon-Peter Neumer Forsker simon-peter.neumer@r-bup.no 958 20 508
O
Kåre S. Olafsen Forsker kso@r-bup.no 959 74 185
Ellen Solstad Olavesen Studieleder eso@r-bup.no 922 50 763
R
Francisco Ramos IT-driftsansvarlig francisco.ramos@r-bup.no 901 37 457
Unni Rosenkilde Konsulent unni.rosenkilde@r-bup.no 913 69 157
S
Åse Sagatun Post.doc/forsker aase.sagatun@r-bup.no 916 16 646
Oda Skagseth Implementerings- og forskningskoordinator oda.skagseth@r-bup.no 900 48 983
Kari Slinning Seksjonsleder kari.slinning@r-bup.no 986 47 410
Elisabet Solheim Psykologspesialist/forsker elisabet.solheim@r-bup.no 411 06 875
Renate Stendal Kurskoordinator renate.stendal@r-bup.no 918 99 971
Ruby Catrin Svaler Controller ruby@r-bup.no 936 36 028
T
Thomas Kristian Tollefsen Doktorgradsstipendiat thomas.tollefsen@r-bup.no 922 53 279
Unni Tranaas Vannebo Studieleder unni.tranaas.vannebo@r-bup.no 468 45 148
Marit Tørstad Studieleder marit.torstad@r-bup.no 928 26 511
V
Lisbeth Valla Doktorgradsstipendiat lisbeth.valla@r-bup.no 962 36 870
Ole Martin Vangen Rådgiver ole-martin.vangen@r-bup.no 905 56 488
Linda Vaskinn Doktorgradsstipendiat linda.vaskinn@r-bup.no 484 00 259
Gro Vatne Brean Psykologspesialist gro.vatne.brean@r-bup.no 480 93 174
Olav Sanness Vika Studieleder olav.s.vika@r-bup.no 930 19 123
W
Inger-Line Wahl Kurskoordinator inger.wahl@r-bup.no 922 33 063
Tore Wentzel-Larsen Forsker i Statistikk tore.wentzel-larsen@r-bup.no 976 38 582
Monica Werner Kurskoordinator monica.werner@r-bup.no 450 37 010
Ann-Synnøve Willoch Regnskapssjef ann.synnove.willoch@r-bup.no 926 95 843
A
Tine Gammelgaard Aaserud Fagsjef tine.aaserud@r-bup.no 936 12 203
Ja Nei

Så bra! Din tilbakemelding er registrert.

Send